Sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için;
bilgi@kbmsobiy.com adresine mailerinizi gönderebilirsiniz.

Medya-İletişim

ADI SOYADI DANIŞMAN KURUM ADI
FAHRİ YİĞİT YORGANCILAR Osman KAYNAR Yüksel Bahadır Alaylı Bilim ve Sanat Merkezi
RABİA TİKAN Nejla Yıldırım SİVAS NECİP FAZIL KISAKÜREK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
EKİN PUSAK Hacer MODUK Adana Bilim Sanat Merkezi
BUSE PALTA Özlem CANARI Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi
FİKRİYE MERVE BAYRAM Ömer Soydal Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
BETÜL TAĞMAN Gökçe ARIKAN Özel Başakşehir Nev Anadolu Lisesi
GÖKÇE PAZARCIKLI Kübra Kuzu Hamza Bey Bilim Sanat Merkezi
SUDENUR BULUT Hacer MODUK Adana Bilim Sanat Merkezi
MERVE BOYUN Hüseyin ÜNAL Adapazarı Özel ENKA Anadolu Lisesi
ZEYNEP SILA BÜYÜKEKEN Seher ÖZCAN Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi

Tarih-Coğrafya

ADI SOYADI DANIŞMAN KURUM ADI
Ahmet Uğur KONYALIOĞLU Hüseyin BÜYÜKARSLAN Kabataş Erkek Lisesi
Aybüke YİĞİT Özlem SUNAR Kütahya Bilim ve Sanat Merkezi
Ayşe Gökçen KONUK Zehra ÇİÇEK AKKUZU Kayseri Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi
Edip Hakkı ERDEM Zehra ÇINAR BOY Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi
Harun Berat YAŞADI Özlem CANARI Aydın Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi
Muhammed Sait KIRVAR Mehmet Sami ZÜMRÜT Diyarbakır Bilim ve Sanat Merkezi
Pelin Su KESGİN, Semiha Zeynep ÖZKAN Erol KÖMÜR İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi
Şerife Nur KOÇYİĞİT, Seda BOZKURT Özcan ZORLU Mersin Abdülkadir Perşembe Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Şiir Nur TEZSEZENER Hacer MODUK Adana Bilim ve Sanat Merkezi
Zeynep KILIÇ Nilüfer KONUK Kayseri Çetin Şen Bilim Ve Sanat Merkezi
Zeynep SEÇKİN Ali KINAY Serdivan Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi

Siyaset Bilimi - Uluslararası İlişkiler

ADI SOYADI DANIŞMAN KURUM ADI
Umut Çin, Mehmet Ali Demir Özcan ZORLU  Abdülkadir Perşembe Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sümeyra Kahraman Leyla DAŞTAN Ağrı Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
Bengisü Aksakal Aykut ÇELİK Tarsus Fen Lisesi
Elanur Gürdal Adnan DEMİRKOL İstanbul Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi
Fatma Ceyda Oruç Gökhan ÖZDEMİR Kütahya Bilim Sanat Merkezi
Betül Akdeniz Şükrü SU Kaman Bilim Sanat Merkezi
Esra Altundal Mücahide ÖZCAN Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ceren Rabia Günday-Hanne Sena Dalkıç Nusret SAMANGÜL Özel Başakşehir Nev Anadolu Lisesi
Sıla Aktaş Davut COŞKUN Rize Sosyal Bilimler Lisesi
Muhammet Taha Ertürk Meral ÖZCAN Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi

Psikoloji- Sosyoloji- Felsefe

ADI SOYADI DANIŞMAN KURUM ADI
Aygen Betül KAYA Hacer MODUK Adana Bilim Sanat Merkezi
Cahit Gürkan Mustafa Kemal PİŞKİNER Kütahya Bilim Sanat Merkezi
Sinemis Işık İLDAY Hacer MODUK Adana Bilim Sanat Merkezi
Yağmur KÜTÜK-Güleda PALALI Zerrin Benal HEPSÖĞÜTLÜ İzmir Atatürk Lisesi
Zeynep TEKŞEN-Mehmet Zahid KALAYCI Gökhan ÖZDEMİR Kütahya Bilim Sanat Merkezi
Dorukan AKAT Şükrü SU Kaman Bilim Sanat Merkezi
Mehmet PALAMUT-Serkan ERKUŞ Özcan ZORLU Abdülkadir Perşembe Vakfı MTA Lisesi
Selen ŞİMŞEK – Sevilay ATAKAN Özcan ZORLU Abdülkadir Perşembe Vakfı MTA Lisesi
Yağmur Bilgili Davut COŞKUN Rize Sosyal Bilimler Lisesi
Tuğçe KAPUSUZ Zehra Çınar BOY Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi

Dil ve Edebiyat

ADI SOYADI DANIŞMAN KURUM ADI
Ayşegül Adile AKCA Esra PEKTAŞ Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Hanım BATMAZ – Nergiz ÜNVER Erdal UĞUR Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi
Seda KILINÇ Mehmet Doğan Kahta Fen Lisesi
Yunus Emre YEĞENOĞLU Yücel ÖZTÜRK Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam-Hatip Lisesi
Elif Nur UYGUN – Zeynep Sevgi ERİŞ Banu AKYÜZLÜ Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
Ahmet KOKU – Arman ÖZTÜRK Özcan ZORLU Abdülkadir Perşembe Vakfı MTA Lisesi
Azra Ümran DAYI Ömer Soydal Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
Zeynep YAM Hatice Çetinkaya Şahinbey BSM
Faruk Özgür Günsay Ayşe UĞUR ÖMER ÖZMİMAR ERKEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
Semanur Gönül Sacide Öden BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi

Din ve Ahlak

ADI SOYADI DANIŞMAN KURUM ADI
Yaren DİKER Hacer MODUK Adana Bilim Sanat Merkezi
Aleyna KAYABAL Ahmet SELEN Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Eda Nur AYDIN – Sevgi KÖKSAL Okan OKUTAN Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi
Emre SEYMEN – Muhammet Enes KARLIDAĞ Okan OKUTAN Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi
Miray BALTA Arslan BALTA Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi
Mehmet ÖZASLAN Mustafa Aydın Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
Sümeyye KAPLAN Erhun Ergüder Aydın Sosyal Bilimler Lisesi
Cihat ÇALIŞKAN Özcan ZORLU Abdülkadir Perşembe Vakfı MTA Lisesi
Ayşenur ÜNAL İsmail DEMİRBAŞ Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi
Beyza Şevval ŞAHİN – Sümeyra ERTAN Melike Erol Safranbolu anadolu İmam Hatip lisesi